Mootorsõidukite varuosad - Hulgimüük.ee

Mootorsõidukite varuosad - Hulgimüük.ee

Mootorsõidukite varuosad - Hulgimüük.ee

Mootorsõidukite varuosad - Hulgimüük.ee

Mootorsõidukite varuosad - Hulgimüük.ee
Mootorsõidukite varuosad - Hulgimüük.ee
Kategooriad
Uued pakkumised
Automaatse anduriga prügikast 42 l, must
Automaatse anduriga prügikast 42 l, must
Automaatse anduriga prügikast on mugav ja hügieeniline, kuna te e..

UUDIS
68€
Taaskasutatud puidust telerikapp 120 x 30 x 45 cm
Taaskasutatud puidust telerikapp 120 x 30 x 45 cm
Tööstuslikus stiilis telerialus õhkab retrolikku sarmi ja muudab ..

UUDIS
112.80€

Mootorsõidukite varuosad

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
2 x haagise ratta poritiib 220 x 760 mm
Kvaliteetne poritiibade komplekt on hädavajalik, kui soovite kaitsta oma haagist prahi eest ja hoida haagist sõidu ajal puhtana. See on hädavajalikuks lisandiks teie haagisele. Suure tihedusega PP-st valmistatud poritiivad on rooste- ja löögikindlad...
Kvaliteetne poritiibade komplekt on hädavajalik, kui soovite kait..
73.20€
KM-ta: 61€
Pewagi lumeketid
Pewagi teemantmustriga kandiliste lülidega lumeketid SXP 520 SNOX PRO parandavad rehvide haakumist lumel ja jääl. Sobivad hästi esirattaveoga sõidukitele. Ilma rõngaste, konksude ja pingutamiseta - kettide paigaldamine on lihtsam kui kunagi varem. Ku..
Pewagi teemantmustriga kandiliste lülidega lumeketid SXP 520 SNOX..
142€
KM-ta: 118.33€
Pewagi lumeketid
Pewagi teemant-mustriga kandiliste lülidega lumeketid SXP 510 SNOX PRO parandavad rehvide haakumist lumel ja jääl. Sobivad hästi esirattaveoga sõidukitele. Ilma rõngaste, konksude ja pingutamiseta - kettide paigaldamine on lihtsam kui kunagi varem. K..
Pewagi teemant-mustriga kandiliste lülidega lumeketid SXP 510 SNO..
138€
KM-ta: 115€
Pewagi lumeketid
Pewagi teemantmustriga kandiliste lülidega lumeketid SXP 505 SNOX PRO parandavad rehvide haakumist lumel ja jääl. Sobivad hästi esirattaveoga sõidukitele. Ilma rõngaste, konksude ja pingutamiseta - kettide paigaldamine on lihtsam kui kunagi varem. Ku..
Pewagi teemantmustriga kandiliste lülidega lumeketid SXP 505 SNOX..
137€
KM-ta: 114.17€
Pewagi lumeketid
Pewag RSV 69 SERVO SUV lumeketid on suurepärane valik maasturitele. Lumekette on väga lihtne paigaldada, selleks kulub vaid mõni minut. Lihtsalt tõmmake ketid rehvide peale ja unikaalne isepinguldav süsteem pingutab need automaatselt, kui rattad pöör..
Pewag RSV 69 SERVO SUV lumeketid on suurepärane valik maasturitel..
125€
KM-ta: 104.17€
Pewagi lumeketid
Pewagi RSV 68 SERVO SUV lumeketid on suurepärane valik maasturitele. Lumekette on väga lihtne paigaldada, selleks kulub vaid mõni minut. Lihtsalt tõmmake ketid rehvide peale ja unikaalne isepingutav süsteem pingutab need automaatselt, kui rattad pöör..
Pewagi RSV 68 SERVO SUV lumeketid on suurepärane valik maasturite..
125€
KM-ta: 104.17€
Pewagi lumeketid
Pewag RSV 67 SERVO SUV lumeketid on suurepärane valik maasturitele. Lumekette on väga lihtne paigaldada, selleks kulub vaid mõni minut. Lihtsalt tõmmake ketid rehvide peale ja unikaalne isepingutav süsteem pingutab need automaatselt, kui rattad pöörl..
Pewag RSV 67 SERVO SUV lumeketid on suurepärane valik maasturitel..
131€
KM-ta: 109.17€
Pewagi lumeketid
Pewagi lumeketid RS9 68 Servo 9 on ainult 9 mm paksused, seega sobivad eriti hästi kitsaste rattakoobastega sõidukitele. Sobivad ideaalselt linnas ja sillutatud teedel sõitmiseks ja eriti esirattaveoga autodele. Pewag Servo pingutab keti ratta ümber ..
Pewagi lumeketid RS9 68 Servo 9 on ainult 9 mm paksused, seega so..
103€
KM-ta: 85.83€
Pewagi lumeketid
Pewagi lumeketid RS9 67 Servo 9 on ainult 9 mm paksused, seega sobivad eriti hästi kitsa rattakoopaga sõidukitele. Need sobivad ideaalselt linnas ja sillutatud teedel sõitmiseks ja eriti esirattaveoga autodele. Pewag Servo pingutab keti ratta ümber a..
Pewagi lumeketid RS9 67 Servo 9 on ainult 9 mm paksused, seega so..
107€
KM-ta: 89.17€
Pewagi lumeketid
Pewagi lumeketid RS9 62 Servo 9 on ainult 9 mm paksused, seega sobivad eriti hästi kitsa rattakoopaga sõidukitele. Need sobivad ideaalselt linnas ja sillutatud teedel sõitmiseks ja eriti esirattaveoga autodele. Pewag Servo pingutab keti ratta ümber a..
Pewagi lumeketid RS9 62 Servo 9 on ainult 9 mm paksused, seega so..
103€
KM-ta: 85.83€
ProPlusi haagisekonks 2500 kg
ProPlusi haagisekonks 570377 suudab vedada haagist raskusega kuni 2500 kg.Võimsus: 2500 kgPikkus: 1,8 mRiie: puuvill: 100%..
ProPlusi haagisekonks 570377 suudab vedada haagist raskusega kuni..
46€
KM-ta: 38.33€
ProPlus auto lumeketid 16 mm KB45 2 tk
Ketid sobivad suurepäraselt ka murul või mudarajal võidusõiduks! Need annavad teie rehvidele vajaliku veojõu, et saaksite edasi liikuda, tagades teie ohutuse ka halva ilma korral. Lumekette saab kiirelt ja hõlpsalt paigaldada. Vaadake allolevat nimek..
Ketid sobivad suurepäraselt ka murul või mudarajal võidusõiduks! ..
67€
KM-ta: 55.83€
Pidurite õhutusventiil universaalse adapteriga 3..
Õhutusventiil sobib täiuslikult 45 mm hüdroõli mahuti korgiga sõiduki piduri-, siduri- ja roolisüsteemi õhutamiseks. Seade on valmistatud vastupidavast korrosioonikindlast plastist ja selle puhastamine on väga lihtne. Selle maht on 3 l koos 1 l kogum..
Õhutusventiil sobib täiuslikult 45 mm hüdroõli mahuti korgiga sõi..
55€
KM-ta: 45.83€
Porilaud, 2 tk, järelkäru ratastele, 170 x 580 ..
Järelkäru porilaudade komplekt on hädavajalik teie järelkäru kaitsmiseks mustuse eest ja järelkäru sõidu ajal puhtana hoidmiseks. See on teie järelkärule asendamatu lisa. Kolksatuste ja kolisemise vähendamise huvides suure tihedusega ABSist valmistat..
Järelkäru porilaudade komplekt on hädavajalik teie järelkäru kait..
38€
KM-ta: 31.67€
Järelkäru rataste porilauad, 2 tk, 240 x 1650 m..
Järelkäru porilaudade komplekt on hädavajalik teie järelkäru kaitsmiseks mustuse eest ja järelkäru sõidu ajal puhtana hoidmiseks. See on teie järelkärule asendamatu lisa. Kolksatuste ja kolisemise vähendamise huvides suure tihedusega PPst valmistatud..
Järelkäru porilaudade komplekt on hädavajalik teie järelkäru kait..
95€
KM-ta: 79.17€
2x Treileri rataste porilaud 200 x 680 mm
See kõrgkvaliteediline porilaua komplekt kaitseb teie treilerit osakeste eest ja hoiab teie treileri sõitmisel puhtana. See on teie treileri asendamatu osa. Need poritiivad on rooste ja löögikindlad ning valmistatud tihedast PP-st, et vähendada kolis..
See kõrgkvaliteediline porilaua komplekt kaitseb teie treilerit o..
69€
KM-ta: 57.50€
Professionaalne mootorratta rattavahetaja punane
See kaasaskantav punane rattavahetaja, kui ka ratta rantvasar, teeb rataste vahetuse võimalikuks. Ehitatud tugeva teras konstruktsiooniga, see rattavahetaja on disainitud mitmeks aastaks kasutamiseks. Lisatud pikk polsterdatud käepide pakub piisavat ..
See kaasaskantav punane rattavahetaja, kui ka ratta rantvasar, te..
59€
KM-ta: 49.17€
Auto ramp 2 tk
See kaheosaline rampide komplekt sobib autode remondiks ja hoolduseks. Rambid on valmistatud 3 mm paksusest terasest ja värvitud roostekindla punase värviga. Ühe rambi kandevõime on 1000 kg ja sellele mahub auto, mille maksimaalne rehvilaius on 235 ..
See kaheosaline rampide komplekt sobib autode remondiks ja hooldu..
96€
KM-ta: 80€
Piduri ja siduri õhutusseade täitepudeliga
Pidurite õhutamine on selle käepärase 1 L vaakumpumba ja 0,7 L täitepudeliga lihtne! Kasutades tavalist töökodade kompressorite õhku (6-12 bar) töötab see komplekt efektiivselt ning puhastab ja täidab enamuse sõidukite pidurisüsteemi.Õhutusseade võta..
Pidurite õhutamine on selle käepärase 1 L vaakumpumba ja 0,7 L tä..
28€
KM-ta: 23.33€
Piduri ja siduri õhutusseade
Pidurite õhutamine on selle käepärase 1 L vaakumpumbaga lihtne! Kasutades tavalist töökodade kompressorite õhku (6-12 bar) töötab see komplekt efektiivselt ning puhastab ja täidab enamuse sõidukite pidurisüsteemi.Õhutusseade võtab vedelikku läbi õhut..
Pidurite õhutamine on selle käepärase 1 L vaakumpumbaga lihtne! K..
26€
KM-ta: 21.67€
Induktiivse ajastusega ksenoonvalgusti
Hoidke täpse süütekontrolliga oma mootori jõudlus ja küttetarve optimaalsena! Seda on meie professionaalse ajastustulega lihtne teha. Meie ajastustulel on erk ksenoonpirn, mis eraldab kontsentreeritud valgust, muutes ajastusmärgise ka päevavalges näh..
Hoidke täpse süütekontrolliga oma mootori jõudlus ja küttetarve o..
29€
KM-ta: 24.17€
9-osaline kompressiooni mõõtja bensiinimootoril..
Selle 9-osalise komplektiga saate oma auto mootori seisukorda kontrollida. Manomeetri töövahemik on 0-20 Bar / 0-300 Psi. Kompressiooni mõõtjal on 4 erinevat süüteküünla otsikut ja 2 kummist otsikut kiireks mõõtmiseks. Kompressiooni mõõtja: bensiinim..
Selle 9-osalise komplektiga saate oma auto mootori seisukorda kon..
26€
KM-ta: 21.67€
20-osaline kompressiooni mõõtja diiselmootorile
Selle 20-osalise komplektiga saate oma auto mootori seisukorda kontrollida. Manomeetri töövahemik on 0-70 Bar / 0-1000 Psi. Kompressiooni mõõtjal on 4 erinevat süüteküünla otsikut ja 3 pihusti otsikut. Lisaks on sellel automaatne nullimine. Vooliku a..
Selle 20-osalise komplektiga saate oma auto mootori seisukorda ko..
35€
KM-ta: 29.17€
17-osaline diiselmootori surve kontrollimise sead..
Surve testimise seade võimaldab hõlpsalt diiselmootoriga sõiduki survet mõõta. Manomeetri mõõtevahemik on 0 - 70 baari / 0 - 1000 Psi. Lisaks surve mõõtmise seadmele saate 9 erinevat süüteküünla keermete adapterit ja 4 adapterit otsaku keermetele. Su..
Surve testimise seade võimaldab hõlpsalt diiselmootoriga sõiduki ..
55€
KM-ta: 45.83€
Hulgimüük.ee @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper