Garaaživarustus ja tööriistad - Hulgimüük.ee

Garaaživarustus ja tööriistad - Hulgimüük.ee

Garaaživarustus ja tööriistad - Hulgimüük.ee

Garaaživarustus ja tööriistad - Hulgimüük.ee

Garaaživarustus ja tööriistad - Hulgimüük.ee
Garaaživarustus ja tööriistad - Hulgimüük.ee
Kategooriad
Uued pakkumised
Jalgpallilaud 118 x 95 x 79 cm, vahtravärvi
Jalgpallilaud 118 x 95 x 79 cm, vahtravärvi
Jalgpallilauaga saate mugavalt oma kodus professionaalse lauajalg..

UUDIS
124.80€
Intexi basseini vaakumpuhasti PP 17,4 x 14 x 106,3..
Intexi basseini vaakumpuhasti PP 17,4 x 14 x 106,3..
Intexi basseini vaakumpuhasti on varustatud tugeva, sisseehitatud..

UUDIS
100.80€

Garaaživarustus ja tööriistad

Täpsusta valikut

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Auto esiklaasi eemaldamise komplekt
Selle esiklaasi eemaldamise komplektiga saate isegi kõige uuemate mudelite esiklaase eemaldada. Selle tööriistakomplektiga lõigatakse butüülliimi, mis hoiab klaasi paigal. Komplekti kuulub: 2 x traadi hoidmise käepide, 1 x traadi andmise tööriist, 1 ..
Selle esiklaasi eemaldamise komplektiga saate isegi kõige uuemate..
33.60€
KM-ta: 28€
3 haaratsiga kütusemõõdiku saatjarõnga mutriv..
Reguleeritav 3 haaratsiga kütusemõõdiku saatjarõnga mutrivõti sobib ideaalselt enamiku 89–170 mm kütusenäidiku saatjarõnga eemaldamiseks ja paigaldamiseks. Kütusepaagi kaane mutrivõtme saab oma kohale lukustada ja seejärel keerata 19 mm kuuskantvõtme..
Reguleeritav 3 haaratsiga kütusemõõdiku saatjarõnga mutrivõti sob..
34.80€
KM-ta: 29€
Vedrusuruja 90-370 mm
See vedrusuruja on mõeldud keerdvedrude ohutuks eemaldamiseks rattakoopa alt. Vedrusurujal on roostevabast süsinikterasest lõuad, mis avanevad 90-370 mm. Komplekti kuulub 2 vedrusurujat.Materjal: süsinikterasAva: 90 - 370 mm..
See vedrusuruja on mõeldud keerdvedrude ohutuks eemaldamiseks rat..
27.60€
KM-ta: 23€
Iseseaduva siduri joondamise tööriistakomplekt
Iseseaduva siduri joondamise tööriistakomplekt on mõeldud iseseaduvate sidurite kiireks ja professionaalseks kokkupanemiseks ja lahtivõtmiseks. Sobib pea kõigi iseseaduvate siduritega, millel on 3- ja 4-avaline moodul tootjatelt VAG, MB, Opel, Volvo,..
Iseseaduva siduri joondamise tööriistakomplekt on mõeldud isesead..
195.60€
KM-ta: 163€
YATO vahetatav kahvli vedru kokkusurumis- ja eema..
Vahetatav kahvli vedru kokkusurumis- ja eemaldamistööriist on professionaalne komplekt. Komplekt on loodud enamike MacPherson-tüüpi vedrudega autode vedrude vahetamiseks nii esi- kui ka tagasillal. Komplekti ei ole mõeldud kasutamiseks löökmutrivõtme..
Vahetatav kahvli vedru kokkusurumis- ja eemaldamistööriist on pro..
211.20€
KM-ta: 176€
Kuulliigendite eemalduskahvlite komplekt 17/23/28..
Kuulliigendite eemalduskahvlite komplektis on tööriistad nii suruõhuga kui ka käsitsi töötamiseks, pingutusvarraste ja kuulliigendite eemaldamiseks. Lisaks kuuluvad komplekti pneumaatilised kaitselüliti adapterid kuulliigendite alumist ja ülemiste os..
Kuulliigendite eemalduskahvlite komplektis on tööriistad nii suru..
37.20€
KM-ta: 31€
8-osaline mootorratta keti eemaldamise ja neetimi..
Kompaktset 8-osalist keti eemaldamise ja neetimistööriista komplekti saab kasutada mootorratta keti eemaldamiseks ja neetimiseks. Vastupidav keti tööriist sobib kettidele suurusega 520, 525, 530 ja 532. Tööriista saab kruustangide või mutrivõtmega ki..
Kompaktset 8-osalist keti eemaldamise ja neetimistööriista komple..
36€
KM-ta: 30€
11-osaline kahjustatud poltide väljakeeramiskomp..
11-osaline poldi väljakeeraja sobib hästi kahjustatud poltide ja mutrite lahti keeramiseks. Professionaalne tööriistakomplekt sobib hästi kommerts- või kodukasutuseks. See on spetsiaalselt mõeldud selleks, et eemaldada kahjustatud või roostetanud mut..
11-osaline poldi väljakeeraja sobib hästi kahjustatud poltide ja ..
36€
KM-ta: 30€
2-osaline kuulliigendite tõmmitsate komplekt
Seda tööriistakomplekti kasutatakse kuulliigendite kiireks ja lihtsaks eemaldamiseks nende pesadest. Kvaliteetsest süsinikterasest valmistatud tööriistad on tugevad ja peavad kaua vastu. Komplekti kuulub 2 kuulliigendite tõmmitsatMaterjal: süsinikter..
Seda tööriistakomplekti kasutatakse kuulliigendite kiireks ja lih..
31.20€
KM-ta: 26€
15-osaline pidurite hooldus- ja paigaldustöörii..
15-osalises pidurite hooldus- ja paigaldustööriistade komplektis on kõik, mida vajate trummelpiduri ja ketaspidurisüsteemide lihtsaks ja efektiivseks hoolduseks. Kvaliteetsed tööriistad on valmistatud vastupidavast süsinikterasest. Kogu komplekt on h..
15-osalises pidurite hooldus- ja paigaldustööriistade komplektis ..
112.80€
KM-ta: 94€
Kaheksaosaline diiselmootori ajastuse komplekt VA..
Kvaliteetne kaheksaosaline diiselmootori ajastuse komplekt on piisavalt vastupidav igapäevaseks kasutamiseks töökojas. Tööriistad on pandud kohvrisse, mis muudab hoiustamise ja transpordi lihtsaks.Materjal: terasKohvri mõõtmed: 37,5 x 31,5 x 8 cm (P ..
Kvaliteetne kaheksaosaline diiselmootori ajastuse komplekt on pii..
156€
KM-ta: 130€
Diiselmootori kütusepumba ajastus komplekt
See diiselmootori kütusepumba ajastus komplekt sobib Bosch, VE, Kiki, Lucas, CAV-Rotodiesel ja NiponDenso kütusepumpadele. Kvaliteetsetest materjalidest valmistatud tööriistad peavad kaua vastu. Kogu komplekt on paigutatud plastikust hoiukohvrisse, m..
See diiselmootori kütusepumba ajastus komplekt sobib Bosch, VE, K..
57.60€
KM-ta: 48€
Õlikorgi remondikomplekt
See õlikorgi remondikomplekt koosneb 6 erineva suurusega kraanist, õlikorkidest ja alumiiniumist rõngastihenditest, mis sobivad paljudele erinevatele autodele. Selles komplektis on uued ja suuremad õlikorgid, mida kasutatakse siis, kui vanad on kulun..
See õlikorgi remondikomplekt koosneb 6 erineva suurusega kraanist..
64.80€
KM-ta: 54€
Mootori ajastus/lukustus komplekt BMW N42/N46
See mootori ajastus komplekt sobib nukkvõlli seadistamiseks ja pingutamiseks ning väntvõlli seadistamiseks paljudel bensiinimootoritel. Sobib ka vanose eemaldamiseks, paigaldamiseks ja seadistamiseks. Tööriistad on valmistatud tugevdatud tempereeritu..
See mootori ajastus komplekt sobib nukkvõlli seadistamiseks ja pi..
68.40€
KM-ta: 57€
Mootori ajastamise tööriistakomplekt BMW M47 M5..
Ajastusvahendikomplekti kuuluvad ajastustööriistad, mis on vajalikud nukkvõllikettide ja muu mootori remondi reguleerimistöödeks. See sobib BMW, Landroveri ja roveri/MG-tüüpi diiselmootoritele. Komplekti kuulub: nukkvõlli joondamise tööriist, nukkvõl..
Ajastusvahendikomplekti kuuluvad ajastustööriistad, mis on vajali..
44.40€
KM-ta: 37€
7-osaline diiselmootori pihustipesa lõikurite ko..
See mitmekülge tööriistakomplekt sobib paljudele erinevatele diiselmootoritele. Nende tööriistadega saab pihustite vahetamisel pihustipesasid puhastada ja süsinikuvabaks muuta. Kaasas on 5 erinevat hõõritsat, mis sobivad peaaegu kõikidele diiselmooto..
See mitmekülge tööriistakomplekt sobib paljudele erinevatele diis..
57.60€
KM-ta: 48€
Väljalaskesüsteemi summuti toru laiendusseade 1..
Väljalaskesüsteemi summutitoru laiendusseade on mõeldud kiirelt ja hõlpsalt summutites ja summutitorudes klambrimõlkide silumiseks. Tavalise mutrivõtmega saab väljalaskesüsteemi torusid hõlpsalt parandamiseks ja paigaldamiseks pöörata. Tööriist on va..
Väljalaskesüsteemi summutitoru laiendusseade on mõeldud kiirelt j..
60€
KM-ta: 50€
Harmooniline tasakaalu tõmmitsa komplekt 45 osa
See harmooniline tasakaalu tõmmitsate komplekt on loodud harmooniliste tasakaalustajate, käigu hammasrataste, roolide ja hoorataste eemaldamiseks. Neli pesa ikkes annavad võimaluse kasutada 2 või 3 auku. Keskmine kruvi tuleb koos lahtise peapöördega..
See harmooniline tasakaalu tõmmitsate komplekt on loodud harmooni..
33.60€
KM-ta: 28€
64-osaline õlikorgi remondikomplekt M13 M15 M17 ..
See õlikorgi remondikomplekt koosneb 4 kraanist, 20 õlikorgist ja 40 alumiiniumist rõngastihendist, mis kõik mahuvad kaasasolevasse hoiukohvrisse. Selles komplektis on uued ja suuremad õlikorgid, mida kasutatakse siis, kui vanad on kulunud ja vajavad..
See õlikorgi remondikomplekt koosneb 4 kraanist, 20 õlikorgist ja..
42€
KM-ta: 35€
Keti neetimise tööriistakomplekt Mercedese jaok..
Mitmekülgne keti neetimise tööriistakomplekt on mootoritega tegelevate mehhaanikute jaoks hädavajalik. Ketipress võimaldab ajastuskette kiirelt, lihtsalt ja ohutult eraldada ja kokku panna. Vastupidav keti neetimise tööriistakomplekt on valmistatud t..
Mitmekülgne keti neetimise tööriistakomplekt on mootoritega tegel..
76.80€
KM-ta: 64€
MacPhersoni keerdvedru kokkusuruja 26 cm
Spiraalvedru kokkusurujate komplekt on mõeldud enamike suurustega MacPhersoni keerdvedrude kokkusurumiseks. See võimaldab spiraalvedru kiirelt kokku suruda, et amortisaatorit või vedrukomplekti välja vahetada. Tugevast terasest valmistatud komplekt o..
Spiraalvedru kokkusurujate komplekt on mõeldud enamike suurustega..
49.20€
KM-ta: 41€
Laagripukside tööriistakomplekt sõidukile Ford..
Professionaalne tagaosa laagripukside eemaldamise tööriistakomplekt on mõeldud sõidukile Ford Focus MK1 1998-2004. Mitmekülgne tööriist sobib täiuslikult Ford Focuse tagaosa alusraami laagripukside paigaldamiseks ja eemaldamiseks. Saab kasutada ilma ..
Professionaalne tagaosa laagripukside eemaldamise tööriistakomple..
110.40€
KM-ta: 92€
9 tk laagri tõmmitsate komplekt
Pimeda ava laagri tõmmitsate komplekt sobib ideaalselt autohoolduseks, kui on vaja sisemist tõmmitsat, näiteks pilootlaagri eemaldamisel. See on hädavajalik vahend nii elukutselistele kui harrastusmehaanikutele. Komplekt sobib paljudele sõidukitele j..
Pimeda ava laagri tõmmitsate komplekt sobib ideaalselt autohooldu..
78€
KM-ta: 65€
18 osaline radiaatorirõhu testimise komplekt
See kõrgkvaliteediline universaalne radiaatorirõhu testimise komplekt koosneb 18 osast ja see on ideaalne töökoja tööriist autoentusiastidele ja autoprofessionaalidele. See radiaatorirõhu testimise komplekt aitab teil leida sisemisi ja välimisi lekke..
See kõrgkvaliteediline universaalne radiaatorirõhu testimise komp..
103.20€
KM-ta: 86€
Hulgimüük.ee @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper