Stuudiovalgustus - Hulgimüük.ee

Stuudiovalgustus - Hulgimüük.ee

Stuudiovalgustus - Hulgimüük.ee

Stuudiovalgustus - Hulgimüük.ee

Stuudiovalgustus - Hulgimüük.ee
Stuudiovalgustus - Hulgimüük.ee
Kategooriad
Uued pakkumised
Tõstekang 3 x 220 cm, teras, hõbedane
Tõstekang 3 x 220 cm, teras, hõbedane
Ergonoomilise disainiga tõstekangiga saab teha paljusid erinevaid..

UUDIS
104€
Jalgpallilaud 118 x 95 x 79 cm, must
Jalgpallilaud 118 x 95 x 79 cm, must
Jalgpallilauaga saate mugavalt oma kodus professionaalse lauajalg..

UUDIS
104€

Stuudiovalgustus

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Puuvillane taust, valge, 600 x 300 cm
Kvaliteetne 600 x 300 cm fototaust sobib suurepäraselt portreefotodeks ja muudeks äriprojektideks. Taust on valmistatud 100% puuvillast, see on õmblusteta ja selle värv ei tuhmu. Fototausta saab kasutada muude taustatoodetega, mida meie poest leiate...
Kvaliteetne 600 x 300 cm fototaust sobib suurepäraselt portreefot..
55.99€
Tausta tugisüsteem, 600 x 300 cm, valge
Täieliku taustasüsteemi abil saate fotograafina oma fantaasial lennata lasta ja kasutada seda nii stuudios kui mujal. Kerge kaaluga süsteemi saab hõlpsalt üles seada ning see on valmistatud alumiiniumist. Süsteemiga tuleb kaasa üks valge lõuendist t..
Täieliku taustasüsteemi abil saate fotograafina oma fantaasial le..
99.99€
Stuudiokomplekt valge taustaga 600 x 300 cm ja va..
Komplekt sobib nii foto- kui videostuudiotesse. Sellesse kuulub täielik taustasüsteem. Süsteemi kuulub eriti lai 600 x 300 cm taust. Lisaks kuulub komplekti kaks päevavalgustit koos vihmavarjudega. Kummagi lambi võimsus on 24 vatti (efektiivne võimsu..
Komplekt sobib nii foto- kui videostuudiotesse. Sellesse kuulub t..
157.99€
Stuudio komplekt: valge taust, 3 päevavalguslamp..
Komplekt sobib foto- ja videostuudiosse ning sinna kuulub kogu taustasüsteem. Taustasüsteem koosneb eriti laiast 600 x 300 cm valgest taustast, 3 päevavalguslambist ja 2 reflektorist. 40 x 40 pehmet lambikatet kasutades saate luua õrna valgustuse. Se..
Komplekt sobib foto- ja videostuudiosse ning sinna kuulub kogu ta..
244.99€
Professionaalsed stuudiotuled, 2 tk, 40 x 60 cm, ..
Meie professionaalsed stuudiovalgustid on mõeldud valgusvoo pehmendamiseks ja varju eemaldamiseks, et täiuslikku pildistamiskogemust tagada. Need sobivad suurepärselt porteepildistamiseks ning digitaal- ja analoogtootefotode tegemiseks. Stuudio softb..
Meie professionaalsed stuudiovalgustid on mõeldud valgusvoo pehme..
84.62€
Fotostuudio komplekt 13 taustaga, 1,6 x 5 m, tera..
Taustasüsteem on hädavajalik professionaalse fotograafia varustus. Meie fotostuudiokomplektis on 13 taustapilti ja kokkupandav ning reguleeritav raam, mille saab pildistamisele kaasa võtmiseks mugavasse kandekotti panna. Süsteemi maksimaalne laius on..
Taustasüsteem on hädavajalik professionaalse fotograafia varustus..
89€
Valgusstatiivid 2 tk, kõrgus 78-210 cm
Nende alumiiniumist statiivide kõrgust saab reguleerida 78-210 cm. Need sobivad valgustite, välgupeade, kaamerate jm hoidmiseks.Statiivide arv: 2Materjal: alumiiniumReguleeritav kõrgus: 78 - 210 cmÜhendus: 1/4"Värv: mustKandekottide arv: 2..
Nende alumiiniumist statiivide kõrgust saab reguleerida 78-210 cm..
38€
Valgusstatiiv, kõrgus 78-210 cm
Selle alumiiniumist statiivi kõrgust saab reguleerida 78-210 cm. See sobib valgustite, välgupeade, kaamerate jm hoidmiseks.Materjal: alumiiniumReguleeritav kõrgus: 78 - 210 cmÜhendus: 1/4"Värv: mustKandekottide arv: 1..
Selle alumiiniumist statiivi kõrgust saab reguleerida 78-210 cm. ..
24€
Stuudiolambid ja statiivid 24 W 2 tk
Nende lampidega saate luua ideaalse valgustuse. Te ei vaja eredat välku, nüüd saate fotosid ja videoid teha ka pehme kunstliku valgustusega. Lampide värvi temperatuur on 5400 K ja need on statiivide küljes kindlalt paigal. Lampidel on peegeldav kate ..
Nende lampidega saate luua ideaalse valgustuse. Te ei vaja eredat..
81€
Stuudio komplekt: valgustid, peegeldavad vihmavar..
Valgustite komplekt sobib fotode ja videote tegemiseks nii stuudios kui ka mujal. 5500 K päevavalguslampide abil saate luua loomuliku valguse. Lampide valgustootlus on 100 W, igal energiasäästlikul pirnil 24 W. Kaasasolevad lambikatted aitavad valgus..
Valgustite komplekt sobib fotode ja videote tegemiseks nii stuudi..
89€
Stuudio komplekt: 3 valgustit, 3 valgusti katet, ..
Need kolm valgustit koos lambikatetega loovad fotode ja videote tegemiseks suurepärase valgustuse. Lambikatted muudavad valguse pehmemaks ja hoiavad ära varjude tekkimist. Statiivide kõrgust saab reguleerida vahemikus 78 - 230 cm. Kogu komplekti on l..
Need kolm valgustit koos lambikatetega loovad fotode ja videote t..
114€
Stuudio komplekt: 24 W statiivid ja vihmavarjud
Valgustite komplekt sobib fotode ja videote tegemiseks nii stuudios kui ka mujal. 5500 K päevavalguslampide abil saate luua loomuliku valguse. Kolme lambi valgustootlus on 100 W, ja neil on kolm energiasäästlikku pirni, igaüks 24 W. Lambid saab kinni..
Valgustite komplekt sobib fotode ja videote tegemiseks nii stuudi..
69€
Mini fotostuudiod 2 tk: valgustid ja statiivid
Mini fotostuudioga saate pildistada väikesi esemeid. Komplekti kuulub kaks valget fototelki. Ühe suurus on 75 x 75 x 75 cm ja teise suurus 30 x 30 x 30 cm. Valgustuse tagavad kaks 45 W lampi (5500 K). Neid saab kinnitada reguleeritava kõrgusega stati..
Mini fotostuudioga saate pildistada väikesi esemeid. Komplekti ku..
110€
Fotostuudiokomplekt valgustuse, taustapiltide ja ..
Fotostuudiokomplekti kuuluvad softboxi valgustus, taustapildid ja viis ühes reflektor ning seda saab kasutada stuudios või muus asukohas pildistamiseks. Kolm valgustust on ideaalsed valgusallikad loomingulise foto või video tegemiseks. Softboxide abi..
Fotostuudiokomplekti kuuluvad softboxi valgustus, taustapildid ja..
218€
Fotostuudiokomplekt pildistamislaua, valgustuse, ..
Fotostuudiokomplekti kuuluvad pildistamislaud, softboxi valgustus ja taustapildid ning seda saab kasutada stuudios või muus asukohas pildistamiseks. Kolm valgustust on ideaalsed valgusallikad loomingulise foto või video tegemiseks. Softboxide abil sa..
Fotostuudiokomplekti kuuluvad pildistamislaud, softboxi valgustus..
260€
Fotostuudio valgustuskomplekt
Tausta- ja valgustussüsteem on hädavajalik professionaalse fotograafi varustus. Meie fotostuudio komplektis on 5 taustapilti, kokkupandav ja reguleeritav raam ning softboxide, varjude, reflektori ja reguleeritavate statiividega valgustuskomplekt. Nee..
Tausta- ja valgustussüsteem on hädavajalik professionaalse fotogr..
218€
Fotostuudio softboxiga valgustikomplekt pildistus..
Kolm valgustust on ideaalsed valgusallikad loomingulise foto või video tegemiseks. Softboxide abil saab vältida varje. Valgustuse kõrgust saab reguleerida vahemikus 78 kuni 210 cm. Kogu valgustuskomplekt on pideva valgusega, mitte välklambikomplekt. ..
Kolm valgustust on ideaalsed valgusallikad loomingulise foto või ..
213€
Fotostuudio komplekt viie tausta ja kahe softboxi..
Tausta- ja valgustussüsteem on hädavajalik professionaalse fotograafi varustus. Meie fotostuudio komplektis on viis taustapilti, kokkupandav ja reguleeritav raam ning softboxide, reflektori ja reguleeritavate statiividega valgustuskomplekt. Need saab..
Tausta- ja valgustussüsteem on hädavajalik professionaalse fotogr..
164€
Fotostuudio komplekt 5 taustapildi ja reguleerita..
Taustasüsteem on hädavajalik professionaalse fotograafia varustus. Meie fotostuudio komplektis on 5 taustapilti ja kokkupandav ning reguleeritav raam, mille saab pildistamisele kaasa võtmiseks mugavasse kandekotti panna. Süsteemi maksimaalne laius on..
Taustasüsteem on hädavajalik professionaalse fotograafia varustus..
69.23€
Fotostuudio komplekt 5 tausta ja 2 varjuga
Tausta- ja valgustussüsteem on hädavajalik professionaalse fotograafi varustus. Meie fotostuudio komplektis on 5 taustapilti, kokkupandav ja reguleeritav raam ning varjude ja reguleeritavate statiividega valgustuskomplekt. Need saab pildistamisele ka..
Tausta- ja valgustussüsteem on hädavajalik professionaalse fotogr..
120€
vidaXL puuvillane taust, valge, 300 x 300 cm
Kvaliteetne 300 x 300 cm fototaust sobib suurepäraselt portreefotodeks ja muudeks äriprojektideks. Taust on valmistatud 100% puuvillast, see on õmblusteta ja selle värv ei tuhmu. Fototausta saab kasutada muude taustatoodetega, mida meie poest leiate...
Kvaliteetne 300 x 300 cm fototaust sobib suurepäraselt portreefot..
35€
Stuudiovalgusti + valgusti kate 60 x 40 cm
Stuudiovalgustit saab kasutada nii digitaal- kui ka analoogfotograafias. Päevavalguslambi värvi temperatuur on 5500 K ja sellega saab luua väga naturaalse valguse. Ere valge lamp särab nagu valguspall ja loob suurepärased fotomeetrilised väärtused. K..
Stuudiovalgustit saab kasutada nii digitaal- kui ka analoogfotogr..
34€
Stuudio tausta tugisüsteem 300 cm
Seda tausta tugisüsteemi saab kasutada erinevate taustade loomiseks foto- ja videoprojektides. Süsteemi maksimaalne laius on 300 cm ja seda saab kombineerida meie poes müüdavate erinevat värvi taustadega. Taustasüsteemi on lihtne üles seada ja kokku ..
Seda tausta tugisüsteemi saab kasutada erinevate taustade loomise..
46€
Stuudio komplekt: välgupead, peegeldavad vihmava..
Välgupeade komplekti abil saab teha palju loomingulisemaid pilte. See sobib tootefotode, portreede jm tegemiseks. Komplekti kuulub 2 välguga valgustit, 2 statiivi ja 4 vihmavarju. Lampidel on andur, seega saate pilte teha ka kaugusest. Lampide võimsu..
Välgupeade komplekti abil saab teha palju loomingulisemaid pilte...
76.15€
Hulgimüük.ee @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper