Hulgimüük pakub oma klientidele võimalust saada tooteid meie E-poest suurema ja mahukama soodustusega selleks et saaksite alustada oma veebikaubandusega juba TÄNA!

Meie eeliseks on personaalne privatserver mis ühtlasi on ka meie klientide majutus selleks, et alustada oma veebiäri. Pisemad, suuremad, keerukamad ja täisautomaatsed lahendused on saadaval ühest kohast.

Meie pakutava lahenduse nimetuseks on 10 in 1.  Klient kes alustab oma veebiäriga peab vaid sisestama tellimused oma keskkonnas. Kõik muu koostab veebipood juba kaupleja eest

Oleme abiks 27-mes euroopa riigis selleks, et saaksite alustada oma veebikaubandusega või koguni füüsilise äriga. Suudame korraldada ja organiseerida tarnepartnerid kõikidele riikidele ning anname kaasa kahe aastase tootegarantii. Meie klientide eeliseks on tarneprobleemide lahendamine meie meeskonna poolt. Veebiäriga alustaval ettevõttel, või eraisikul on võimalik tegutseda oma igapäevategevustega edasi, ning samal ajal kerkib kõrvale üks lisasissetulekuallikas.

Maksuseadused

Arendus

Disain

Tarnepartnerid

Konsultatsioonid

Automaatika ja täislahenduslik teenus selleks, et kasvatada oma lisasissetulekut.

Kuni 500 000 erinevat toodet.

Haldame Teie äritegevust alates 99.00€ eest kuus. (lisanduvad litsentsitasud, kui on vajadus)

Võimalik on lahendus ka täies mahus välja osta. Kaasas on kõik vajalik selleks, et saaksite haldamisega ise hakkama.

Kui Teil puudub soov, tahtmine või teadmine võtta ühendust tarnepartneritega selleks, et lahendada garantiiprobleeme, või muid olulisi küsimusi, siis oleme oma lepingulistele klientidele kättesaadaval  E-R 9.00-16.00.

Registreeru oma ettevõttega või eraisikuna ning võtame Teiega ühendust!

Oleme kasvupartnerid tootjatele, edasimüüjatele, projektipartneritele ja partnerisikutele.

Hakka partneriks ja täida avalduse vorm juba täna. Teiega võetakse ühendust. Rohkem infot telefonil: +37254627492.

Selleks, et näha hulgihindasid ja täita päringukorvi, tuleb Teil täita taotlus meie keskkonda kasutaja loomiseks. Taotluse kinnitamisel saabub Teile e-mail kasutajakonto andmetega.

Alustage taotluse täitmisega:

Tere

Ettevõtte nimi

Eesnimi

Perekonnanimi

Tänav

Maja number

Postiindeks

Linn

Riik